Karabacak Mobilya

Bu yıl evlenecek veya evini yenileyeceklerçok şanslılar. Karabacak Mobilya’danalacağınız tüm çeyiz paketlerindedilediğiniz tarihdeki 5 Yıldızlı Otelde 3gece - 4gün yaz tatilinizKarabacak Mobilya’dan Hediye!

Karabacak Mobilya Olarak Biz

                Karabacak ailesi olarak 1983 yılından günümüze mobilya sektöründe hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte gelişen, değişen ve modernizasyona önem veren bir anlayışa sahibiz. Bölgemizde parekende mobilya satış anlayışını her zaman ileriye taşıyan bir yapı içerisinde olmayı kendimize ilke edinmiş bir firma olarak biz bu gün siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün yenilenen mobilya sektöründeki teknolojiler ile kendimizi ve bölgemizdeki mobilya satış pazarınıda yenilemeyi kendimize ilke edinmiş bir firmayız.Karabacak Mobilya ailesi olarak, bölgedeki satış rekabet gücünü ulusal ve uluslarası anlaşmalarımız ile farklı konseptleri her müşterimizin ulaşabileceği şekilde sunamaktayız. Toplam 3000 m2'1ik showroomlarımızda siz değerli müşterilerimizin en yeni modellerin kurulumu, kullanımı ve evinize katacağı değeri görebilmenlz için evinizin dizaynında studio showroomlar oluşturduk." Mağazamızdaki Yaşam Alanlarından İlham Almaya "sizleri davet ediyoruz.Bir çok model ve tasarımları ile ailelerimizin yaşam alanlarını süsyelen mobilyaları bir araya getirmenin sevincini yaşıyoruz.

Kaliteyi Bünyesinde Barındıran ve Biz Müşterilerine En İyisini Sunan Karabacak Mobilya'ya Teşekkür Ederiz..

Oğuzhan Irmak

Irmak Ailesi

Neden Biz?

Neden Biz?

42.İlimize Lojistik

* Tarz, kaliteli ve çok yönlü ürünleri uygun fiyatlara sunarız.

* Yaşam alanlarınıza uygun ürün ve fikirlerle tarzınızı ortaya yansıtırız.

* Satış sonrası hizmet ekibimiz ile çözüm bekleyen konuları çözeriz.

* Ürünlerimizin tamamında kanserojen etki içeren maddeler kullanmayız.

* İstediğiniz ürünleri her türlü ödeme seçenekleri ile sizlere sunmaya çalışırız.

Adresimiz

Use this space to list your offline location(s) and alternate places where your goods can be purchased online or in person. Be sure to include your full physical address if you have a physical store. Leave this section empty if your goods are only available in this online store.

Adres

Yeniyol Mahallesi, Uğur Mumcu Cd. No:131, 19200 Çorum / Merkez

Mağaza

HAFTA İÇİ VE CUMARTESİ

7.30 - 19.30 ARASI 

PAZAR GÜNLERİ

12.00 - 16.00

Hergün

Açığız